Lot de 2 Chaises Métal Bistro Cactus Fermob Jardinchic

Klik op de afbeelding voor de volledige foto te bekijken

  • Lot de 2 Chaises Métal Bistro Cactus Fermob Jardinchic

Set Van 2 Metalen Stoelen Bistro Cactus

Dit product is niet meer verkrijgbaar, wij adviseren u te zoeken naar vergelijkbare producten in dezelfde categorie : fil d'ariane.

Merk : Fermob

Voorraad status: Op bestelling

Levering binnen : 5 à 6 semaines

icone videoKenmerken
icone videoBeschrijving
icone videoOpmerkingen

Set van 2 Metalen Bistro Cactus Stoelen van Fermob

Metalen eetkamerstoel ontworpen voor buitengebruik - Geschikt voor professioneel gebruik
Staalconstructie - anti-UV poedercoating
Gebogen gegalvaniseerde stalen lamellen
Plastic clips voor vouwen en deplaige vertraagd en vastgezet
Monobloc dwarsliggers elektroverzinkt staal - Monobloc skate voor betere grip en eenvoudige installatie
Hoge beschermingsbehandeling voor gebruik buitenshuis
Afmetingen: L42cm x prof 39cm x H82cm - Zithoogte 45cm - Zitbreedte 31cm - Gewicht: 4,8KG

De Lot of 2 Metal Chairs Bistro Cactus van Fermob is het paradepaardje van het Franse merk. Gemaakt aan het einde van de 19e eeuw, was de klapstoel Bistro, eenvoudig en solide, een echt succes met de lemonadiers van die tijd. Tegenwoordig heeft de Bistro Chair niets van zijn charme verloren: opnieuw bezocht door het merk Fermob, is deze stoel des te ingenieuzer en trendyer. Praktisch door zijn vouwbare kant, het is toch ultra deco met zijn brede palet aan kleuren. Gemaakt van staal gecoat met anti-UV poederverf, gegalvaniseerd staal voor zijn gebogen lamellen en elektrolytisch gegalvaniseerd staal voor zijn dwarsliggers, is de Bistro Metal Chair bestand tegen gebruik buitenshuis zonder angst. Deze tuinstoel past zich aan elke buitenruimte aan, klein of groter, en kan eenvoudig worden opgevouwen zodra hij niet meer in gebruik is.
Een must in het Fermob assortiment dat perfect combineert met de verschillende tafels in het assortiment
Ook verkrijgbaar in behandelde beuken latten/staalconstructie uitvoering met de Natural Bistro Chair.
En voor meer comfort is een zitkussen als accessoire verkrijgbaar: Galette Chaise Bistro

Schrijf de eerste review van dit product

3 Sterren, gebaseerd op 1 notties.
Schrijf uw eigen review