Set Van 2 Metalen Stoelen Bistro Nootmuskaat
Dit product is niet meer verkrijgbaar, wij adviseren u te zoeken naar vergelijkbare producten in dezelfde categorie : fil d'ariane.
Merk : Fermob
Set van 2 Metalen Stoelen Bistro Nootmuskaat van Fermob
Metalen eetkamerstoel ontworpen voor buitengebruik - Geschikt voor professioneel gebruik
Staalconstructie - anti-UV poedercoating
Gebogen gegalvaniseerde stalen lamellen
Plastic clips voor vouwen en deplaige vertraagd en vastgezet
Monobloc dwarsliggers elektroverzinkt staal - Monobloc skate voor betere grip en eenvoudige installatie
Hoge beschermingsbehandeling voor gebruik buitenshuis
Afmetingen: L42cm x prof 39cm x H82cm - Zithoogte 45cm - Zitbreedte 31cm - Gewicht: 4,8KG
De Lot of 2 Metal Chairs Bistro Nutmeg van Fermob is het paradepaardje van het Franse merk. Gemaakt aan het einde van de 19e eeuw, was de klapstoel Bistro, eenvoudig en solide, een echt succes met de lemonadiers van die tijd. Tegenwoordig heeft de Bistro Chair niets van zijn charme verloren: opnieuw bezocht door het merk Fermob, is deze stoel des te ingenieuzer en trendyer. Praktisch door zijn vouwbare kant, het is toch ultra deco met zijn brede palet aan kleuren. Gemaakt van staal gecoat met anti-UV poederverf, gegalvaniseerd staal voor zijn gebogen lamellen en elektrolytisch gegalvaniseerd staal voor zijn dwarsliggers, is de Bistro Metal Chair bestand tegen gebruik buitenshuis zonder angst. Deze tuinstoel past zich aan elke buitenruimte aan, klein of groter, en kan eenvoudig worden opgevouwen zodra hij niet meer in gebruik is. Een must in het Fermob assortiment dat perfect combineert met de verschillende tafels in het assortiment Ook verkrijgbaar in behandelde beuken lamellen / staalstructuur versie met de Natural Chair Bistro. En voor meer comfort is een zitkussen als accessoire verkrijgbaar: Galette Chaise Bistro
Set Van 4 Milo Eetkamerstoelen - Talenti
1042 € Incl. BTW
Set Van 4 Queen Stoelen - Pedrali
530 € Incl. BTW
99.5 € Incl. BTW
Set Van 4 Tatami Stoelen Met Armleuningen - Pedrali
418 € Incl. BTW
Skagen Maaltijden Stoel - Oasiq
695 € Incl. BTW
205 € Incl. BTW
Batyline Steltenstoel - Vlaemynck
382.8 € Incl. BTW
359 € Incl. BTW
Schrijf de eerste review van dit product
3 Sterren, gebaseerd op 1 notties.